top of page

פטריות עור ושמש

פטרת הינה זיהום העור הנפוץ ביותר. מדובר במצב שבו העור נתקף על ידי פטריה הגורמת להרס הרקמה החיצונית. הפטריה גדלה ומתרבה באיזורים לחים וחמים של הגוף, ובעיקר באיזורים עם הרבה קפלים. ההדבקה שכיחה בקיץ או בתקופות בו מזג האוויר חם ולח.

פטרת בכף הרגל ובציפורני אצבעות הידיים ו/או הרגליים

פטרת שמופיעה בין האצבעות הקטנות עם פוטנציאל התפשטות לכל אורך הרגל. הפטרת מתחילה עם סימנים של גרד, צריבה וקשקשת, ועם הזמן כאשר לא ניתן טיפול הולם, העור נהיה עבה וסדוק.
סימנים של הזיהום : קילוף, סדקים, קשקשת, גרד וצריבה    
דרכי מניעה: נעילת עליים פתוחות שמאפשרות אוורור של הרגל, רחיצת הרגליים על בסיס יומיומי, שימוש באבקות מיוחדות שמכילות חומר אנטי פטרייתי, השומרות על עור יבש, נעילת נעלי רחצה אישיות במקלחות ציבוריות או בזמן הליכה על המשטחים הרטובים/לחים בבריכה.

פטרת עור Tinea Corporis

זיהום פטרייתי שיכול להופיע בכל אזור בעור. הזיהום מאופיין בנגעים עגולים שמכוסים בקשקשת ובעלי קצוות אדמומיים. זהו זיהום שכיח יותר בילדים והוא מועבר בדרך כלל על ידי בעלי חיים (במיוחד חתולים). 

 

פטרית שמש

הפטריה מפרישה חומר כימי המפריע לשיזוף,וכך נוצרים בקייץ כתמים חומים או לבנים על גבי העור באותם מקומות שהפטריה נמצאת. הכתמים הנגרמים על ידי “פטריית השמש” אינם מגרדים, אינם מדבקים ואינם מסכנים את בריאותנו הכללית.

פטרת של המפשעה (שפשפת)

פטרת זו שכיחה יותר אצל גברים. העור הנגוע אדום לח, קשקשי ומגרד. בנוסף לטיפול מקומי על ידי  קרמים המכילים חומר אנטי פטרתי, מומלץ ליבש היטב את המקום, להשתמש בטלק והקפדה על לבישת בגדים תחתונים העשויים כותנה, המאפשרת אוורור. על מנת לקבל תוצאות טובות יש צורך להתמיד בטיפול למשך לפחות 2-4 שבועות. אם הטיפול אינו נותן מענה לבעיה יש לפנות לרופא לקבל טיפול מקומי או תרופתי. 

הצעות של נוביקס 

Oregano-Oil.png

שמן אורגנו סורי

Oregano-Cream.png

קרם אורגנו סורי

חשוב להדגיש שמוצרים אלו מיוצרים מהצמחים אותם אנחנו מגדלים ברמת הגולן | כל הגידול הוא אורגני בפיקוח | 
מרכיבי המוצרים הם אורגניים או טבעיים בלבד.

המלצה של לקוח

פטריות באצבעות הרגליים הן מטרד שחוזר אצלי כל פעם בימות הקיץ כיוון שבמהלך היום אני נועל נעליים ולא איזושהי נעל פתוחה. כל ערב, אחרי המקלחת , אני מנגב היטב את כפות הרגליים , מורח את קרם האורגנו הריחני והפטריות נעלמות. 

למה כדאי נוביקס?

- כל הצמחים הינם בגידול עצמי שלנו, תחת פיקוח קפדני ותשומת לב רבה לאיכות הצמח.


- חלקות הגידול בהן אנחנו מגדלים את צמחי המרפא הן אורגניות בפיקוח.
 
- הרעיון מאחורי המוצרים שלנו הוא ניצול ושימור מירבי של הרכיבים הפעילים שנמצאים בצמח וזאת ע"י זיקוק מסורתי, חליטות, טינקטורות ושמני תשרית.
 
- חומר הגלם עבר סדרת בדיקות איכות קפדניות בהתאם לתקני GMP וזאת כדי להבטיח את איכותו וניקיונו.
 
- כל חומרי הגלם במוצרים, שאינם צמח, הם אורגניים או טבעיים.
 
- ללא חומרים משמרים
 
- מתאים לצמחונים ולטבעונים.
 
- המוצרים שלנו מיוצרים במפעלים מאושרי משרד הבריאות.

*האמור לעיל מבוסס על גישות נטורופתיות והרבליסטיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת

ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.

bottom of page